12mm Şeffaf Sertleştirilmiş Düşük Demir Lamine Cam Cilalı V Kenar

Temel bilgi
Menşe yeri: Jiaxing, Zhejiang, Çin
Marka adı: FGG
Sertifika: ISO9001
Model numarası: FGG-CTG-003
Min sipariş miktarı: 1000m2
Ambalaj bilgileri: ahşap sandık
Teslim süresi: Onaylanmış PI aldıktan sonra 25 iş günü içinde
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Ürün adı: 10 mm sertleştirilmiş güvenlik camı Başvuru: mobilya, pencereler, korkuluk
renk: Açık Kalınlık: 3mm~25mm
Boyut: özelleştirilmiş Köşe: Mat C, Mat V, Cilalı C, Cilalı V
ürün özelliği: Güvenlik, güçlü yoğunluk
Vurgulamak:

12 mm düşük demir lamine cam

,

Cilalı V düşük demir lamine cam

,

12 mm çift camlı lamine cam

8mm 10mm 12mm şeffaf sertleştirilmiş Temperli cam

Temperli Cam, düz camın yumuşama sıcaklığının (650 °C) hemen altına ısıtılması ve aniden soğuk hava jetleri ile soğutulmasıyla yapılır.Dış kabukların güçlü basma gerilimi altında ve iç yüzeyin şiddetli çekme gerilimi altında kalmasına neden olur.Sonuç olarak, cama uygulanan darbe, kullanım güvenliğini sağlamak için yüzeylerdeki basınç stresi ile üstesinden gelinecektir.Yüksek rüzgar yükü olan alanlar ve insan temasının önemli olduğu alanlar için idealdir.

 

Temperli cam, bir tür öngerilmeli camdır.Fiziksel veya kimyasal yöntemlerle, camın yüzeyinde tek tip basma gerilimi, iç kısmında ise çekme gerilimi oluşur.Temperli camın yüksek mekanik mukavemete, iyi termal stabiliteye ve güvenlik performansına sahip olması için cam yüzeyinde mikro çatlak yayılmasını etkili bir şekilde düzenleyebilen bu tür çelik stresin varlığıdır.

 

 

● Uygulama

◆Temperli cam bir tür güvenlik camıdır ve duş odası, cam kapı, giydirme cephe, cephe penceresi, iç mekan bölmesi, mobilya, ısı kaynağına yakın bölme gibi mekanik dayanım ve güvenlik için daha yüksek gereksinimlerin olduğu yerlerde yaygın olarak kullanılır. veya daha şiddetli soğuk ve sıcak şoku yaşar.

◆Yarı temperli camın kendiliğinden patlama dezavantajı yoktur ve cam giydirme cephe, sera, ısıtmalı konut, bölme ve dekorasyon endüstrisinde yaygın olarak kullanılmaktadır.

 

12mm Şeffaf Sertleştirilmiş Düşük Demir Lamine Cam Cilalı V Kenar 0

İletişim bilgileri
Eva Peng