Yüksek Şeffaf Düşük Demir Güneşli Cam / Duvar Kaplamaları İçin Solar PV Cam

Temel bilgi
Menşe yeri: Zhejiang, Çin
Marka adı: FGG
Model numarası: FGG-SPG-022
Min sipariş miktarı: 10000M 2
Ambalaj bilgileri: Ahşap sandık
Teslim süresi: teyit aldıktan sonra 20 iş günü içinde PI
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Ürün adı: Güneş pv cam Kalınlığı: özelleştirilmiş
Min boyutu: Katı Şekil: Düz
Uygulama: Güneş modülleri Malzeme: yüksek performanslı düşük demir cam
Vurgulamak:

güneş temperli cam

,

yansıma önleyici kaplama güneş camı

Yüksek Şeffaf Düşük Demir Güneşli Cam / Duvar Kaplamaları İçin Solar PV Cam

Açıklama:

Solar Glass, güneş enerjisi geçirgenliği çok yüksek, düşük performanslı bir camdır. Sertleştiği zaman, mukavemeti ve dayanıklılığı onu kristalli silikon fotovoltaik uygulamalar ve güneş enerjisi kollektörleri için ideal bir seçenek haline getirir.

Düşük demir cam açıkça olağanüstü yarı saydamlık için yapılmıştır ve renk yörüngesindeki gerçek tonları caydırmaz veya deforme etmez. Bu ultra berrak, su beyazı veya düşük demir cam kristal berraklığında ve temelde tonsuz olarak yapılmıştır. Genişletilmiş şeffaflık, demir oksidin çoğunun camı üretmek için kullanılan malzemelerden kaldırılmasıyla gerçekleştirilir.

Ürün özelliği:

Düz kaliteyi sağlamak için kendi güneş camı fırınına sahiptir ve dünyadaki ilk iki kapasiteye sahiptir. Düşük demir desenli camımız özel içerik ve özel desen ile tasarlanmıştır. Desenin dağınık yansımasından tam olarak faydalanır, ışık yansımasını büyük oranda azaltır ve her açıda çok yüksek güneş iletimi vardır. Bununla birlikte, demir içerikleri 100 ppm'den daha azdır ve bu da camın kendisi tarafından çok düşük bir güneş absorbansı sağlar. Toksik olmayan bileşenlerle, Flat grubun düşük demir desenli camları tamamen AB, ABD ve Japonya'nın zorlu çevre gereksinimlerine uygundur. Gerçekten yeşil enerjiye ulaşma ihtiyacını karşılıyor.

Güneş enerjisi geçirgenliği TEin% UV-Vis-Spektrometre ile Ölçüm (ISO 9050: 1990 (E) ve DIN 67507 / 6.3'e göre, ISO 9845/1, 300-2500 nm, AM 1.5 faktörlerine göre)  
3,2MM > 91,6
4,0mm > 91,5

Özellikleri suntex ve sunlite.pdf

İletişim bilgileri
Sales Manager

Telefon numarası : 13456258898