Yüksek Şeffaf Düşük Demir Güneşli Cam / Duvar Kaplamaları İçin Solar PV Cam

Temel bilgi
Menşe yeri: Zhejiang, Çin
Marka adı: FGG
Model numarası: FGG-SPG-022
Min sipariş miktarı: 10000M 2
Ambalaj bilgileri: Ahşap sandık
Teslim süresi: teyit aldıktan sonra 20 iş günü içinde PI
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Ürün adı: güneş pv cam Kalınlık: özelleştirilmiş
Minimum boyut: Sağlam Şekil: Düz
Uygulama: Güneş modülleri Malzeme: yüksek performanslı düşük demir cam
Vurgulamak:

güneş temperli cam

,

yansıma önleyici kaplama güneş camı

,

yüksek şeffaf düşük demirli güneş camı

Duvar Kaplaması İçin Yüksek Şeffaf Düşük Demir Güneş Camı / Solar PV Cam

Açıklama:

Solar Glass, güneş enerjisi geçirgenliği çok yüksek, yüksek performanslı, düşük demirli bir camdır.Sertleştirildiğinde, gücü ve dayanıklılığı onu kristal silikon fotovoltaik uygulamalarının yanı sıra güneş enerjisi kollektörleri için ideal seçim haline getirir.

 

Düşük demirli cam, olağanüstü yarı saydamlık için açıkça yapılmıştır ve renk yörüngesindeki gerçek renk tonlarını aptallaştırmaz veya bozmaz.Bu ultra berrak, su beyazı veya düşük demirli cam, kristal berraklığında ve temelde renksiz olacak şekilde yapılmıştır.Genişletilmiş şeffaflık, camı üretmek için kullanılan malzemelerden demir oksidin çoğunu ortadan kaldırarak elde edilir.

 

Ürün özelliği:

Flat, kaliteyi sağlamak için kendi solar cam fırınına sahiptir ve Dünya'da ilk iki kapasiteye sahiptir. Düşük demir desenli camlarımız özel malzeme ve özel desen ile tasarlanmıştır.Desenin dağınık yansımasından tam olarak yararlanır, ışık yansımasını büyük ölçüde azaltır ve herhangi bir geliş açısında çok yüksek güneş geçirgenliğine sahiptir.Bununla birlikte, demir içeriği 100 ppm'den azdır, bu da camın kendisi tarafından çok düşük bir güneş emilimi sağlar.Düz grubun düşük demirli desenli camı, toksik olmayan bileşenleriyle AB, ABD ve Japonya'nın zorlu çevre gereksinimlerine tamamen uygundur.Yeşil enerjiye ulaşma gereksinimini gerçekten karşılıyor.

 

Güneş enerjisi geçirgenliği TEin UV-Vis-Spektrometre ile Ölçüm (ISO 9050:1990 (E) ve DIN 67507 / 6.3.'e göre, faktörler ISO 9845/1, 300-2500 nm, AM 1.5'e göre)  
3,2 mm > 91,6
4,0 mm > 91,5

 

Spesifikasyon Suntex & Sunlite.pdf

 

Yüksek Şeffaf Düşük Demir Güneşli Cam / Duvar Kaplamaları İçin Solar PV Cam 0

İletişim bilgileri
Susa Meng

Telefon numarası : 0086 1585737-0202